Датчик вимірювання відстані

              Датчик вимірювання відстані (ДВВ) призначений для вимірювання відстані від одного об'єкта до іншого і передачі даних вимірювань по цифровому інтерфейсу RS-485. Розроблено безпосередньо для роботи з терміналами та системами моніторингу. Призначений для установки на сільгоспмашини і агрегати для контролю обробки ґрунту, ступеня заповнення бункера і зміни відстані до рухомих механізмів.
             Принцип роботи ДВВ заснований на використанні ультразвукового датчика в якості вимірювача відстані до об'єкта. Вимірювання відстані за допомогою ультразвукових хвиль дозволяє домогтися стабільних і точних, в заданих межах, вимірювань. Дані вимірювань передаються через інтерфейс RS485 по протоколу MODBUS.
             Кожен ДВВ має свій унікальний заводський номер. Даний номер запитується додаткової командою і може бути використаний для ідентифікації сільгоспмашин, агрегатів або причіпного обладнання, на якому встановлений датчик.
             Крім передачі даних про відстані в ДВВ реалізована можливість передачі додаткових даних. До таких даних належать температура від вбудованого датчика температури і «сирі» вимірювання у вигляді виміряної затримки в мілісекундах. Ці дані можуть використовуватися для більш точного розрахунку відстані з метою зменшення похибки вимірів.

Основні технічні характеристики:
- Напруга живлення 10 ... 30В;
- Струм, не більше 35 мА;
- Діапазон вимірювання 0,2 - 3 м;
- Точність вимірювання, не гірше ± 1 см;
- Мертва зона до 0,2 м;
- Інтерфейс передачі даних і швидкість RS-485, 19200 bps;
- Маса датчика, не більше 0,6 кг;
- Гарантійний термін експлуатації 12 місяців;
- Термін служби 5 років;
- Ступінь захисту датчика по ГОСТ 14254-96 IР67.
- Умови експлуатації:
    - діапазон робочих температур: від -30 до +60 ° С;
    - підвищена відносна вологість;
       при температурі (40 ± 2) ° C: не більше 95%.


Файли для завантаження:

Рекламна листівка (УКР)

Рекламка листівка (РОС)

Iнструкцiя 

 


© ANTECS e-mail: info@antecs.com.ua